Autostopowy Sylwester 2015/2016 w Burzeninie

kanal-podrozniczy-nayoutube-nifortunne-historie-z-podrozy

Autostopowy Sylwester na przełomie 2015/2016 roku odbył się w Burzeninie. Każde spotkanie w gronie Autostopowiczów czyni nieodwracalne skutki na psychice. Przyjeżdżając na zloty, integracje, imprezy poznajesz ludzi, którzy robią coś z pasją i zamiłowaniem w sposób nietuzinkowy. W całej Polsce jest ich niewielu jednak starają się, by autostopowy duch nigdy nie umarł. Głównie wolontariusze o wielkich sercach czuwają nad wszystkim. Na sylwestrze bawiło się razem ponad 300 osób.

Jesteś w stanie wyobrazić sobie grupę ludzi, którzy w większości się nie znali, a bawili się razem jak mało kto? Jedno jest pewne, a mianowicie to, że wracać i popierać tego inicjatywy będę ja, moje dzieci i dzieci moich dzieci!

Gdybym od urodzenia zaczynał każdy rok swojego życia w taki sposób, to miał bym już na koncie wymienionych 10 paszportów.

Dziękuję za to że byliście i jesteście! Za miłe odebranie mojej prezentacji! Dziękuję że mogłem poznać niektórych z Was! Do zobaczenia w trasie! Niech autostop dalej nas łączy.


Autostopowy Sylwester 2015/2016 – fotorelacja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ