Bieszczady – magia polskich gór

kanal-podrozniczy-nayoutube-nifortunne-historie-z-podrozy

Nie wiesz, co zrobić? Rzuć wszystko i wyjedź w Bieszczady! Kiedy człowiek z Podlasia, który nigdy wcześniej nie był w Bieszczadach, uświadamia sobie jak wielki urok jest tam skrywany; nie może wyjść temu z podziwu. Uważam że wszędzie można dostrzec piękno. Wszystko opiera się na odpowiednim ukierunkowaniu wzroku. Pewne jest jedno, wrócę tam!

Cały dzień padał deszcz, jednak mając doborowe towarzystwo można wszystko! Począwszy od znalezienia węża, jabłek, żubrów i budowania kamiennej przeprawy przez rzekę w celu przedostania się na druga stronę.

Pomysł z budową kładki kamiennej został zaprzestany w połowie, kiedy to buty powędrowały w ręce i przystąpiliśmy do pierwszego pseudo morsowania. Moje lewa stopa nadal krzyczy o pomstę. nadziała się na jakiś kamień, kiedy jak opętany biegłem. Pomijam fakt że się wywaliłem i całe buty wleciały do wody.


Bieszczady treking po górach

Kurcze, jak ja mało wiem o górach! Lokowanie produktu: Polecam Bieszczady. Nie ma lepszego miejsca do wędrowania. Nie wspominam o Podlasiu, gdyż wiemy że tu jest również przepięknie!

Polecam się również lepiej przygotować idąc w góry. My popełniliśmy wszystkie możliwe błędy podczas tego wypadu. Zajrzyj koniecznie do artykułu, pt. Co zabrać na trekking? 10 rzeczy, które warto mieć.

Wiola i Aga <3
Drużyna komandosów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ