Najczęstsze pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane ze sklepem podróżniczym JAK TO DALEKO. Jeśli jednak nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie to pisz śmiało na: sklep@jaktodaleko.pl


Czy paczki wysyłane są za granicę?
Tak. Paczki wysyłane są na cały świat: Cała Europa, Afryka, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Azja, Australia i Oceania.


Ile kosztuje wysyłka za granicę?
Wysyłka uzależniona jest od tego jaki produkt zamawiasz, ile go zamawiasz i do jakiego kraju ma zostać wysłany. Koszt wysyłki zobaczysz na: karcie koszyk wyświetli się automatycznie lub na karcie zamówienie po wpisaniu kraju dostawy.


Chcę kupić kilka rzeczy i nie jestem pewien czy dobrze wybiorę przesyłkę za granice. Co mam zrobić?
Koszt przesyłki uzależniony jest od wagi produktów. Jeśli nie wiesz jaki koszt wybrać to napisz do mnie wiadomość na sklep@jaktodaleko.pl z listą produktów, które chcesz zamówić oraz krajem do którego mają dotrzeć. Odpiszę Ci z precyzyjną odpowiedzią.


Czy książki są z podpisami?
Nie. Podpisy można zdobyć tylko na spotkaniach autorskich lub w przedsprzedaży.


Czy można dostać imienną dedykację w książce?
Nie. Dedykacje wypisuję tylko na spotkaniach autorskich.


Czy przy większych zamówieniach mogę liczyć na rabat?
Tak. Przy zakupie minimum 10 rzeczy możesz otrzymać rabat. W tym celu napisz wiadomość na: sklep@jaktodaleko.pl


Kiedy dojdzie moja paczka?
Paczki nadawane są w ciągu 2 dni roboczych. W zależności od wybranego sposobu dostawy Twoja paczka powinna być u Ciebie w 3-4 dni robocze od złożenia zamówienia.


Czy mogę wymienić koszulkę na inny rozmiar?
Tak, szczegóły znajdziesz tutaj: Regulamin sklepu


Czy mogę dostać Twoją książkę w jakimś Empiku lub księgarni?
Ogólnie to nie, ale… Cała sprzedaż w 95% odbywa się przez stronę na której jesteś. Z niewielkimi wyjątkami, którymi są lokalne księgarnie, które znam. Z praktyki wiem, że książki jak pojawiają się w tych księgarniach to w bardzo szybkim tempie zostają wykupione. Informacje zawsze podaję na swoich kanałach – Facebook, Instagram.


Czy koszulka do komunikacji pomaga w podróży?
Tak. Bez znajomości języka jesteś w stanie komunikować się za pomocą obrazków. Koszulka pomaga przełamać lęk przed ruszeniem w podróż z powodu słabej znajomości języka.