Najlepsza muzyka na podróż samochodem

kanal-podrozniczy-nayoutube-nifortunne-historie-z-podrozy

Najlepsza muzyka na podróż samochodem, czy ona faktycznie jest taka ważna? Czy układanie playlisty przed wyjazdem ma większe znaczenie, niż spakowanie odpowiedniej ilości ubrań i żywności? Z mojego punktu widzenia i doświadczenia, odpowiedź brzmi: TAK!

Jest szalenie ważna. Niezależnie od tego jak daleko pojedziesz i jak długo tam będzie przyjdzie moment zadumy, rozterek, zwątpienia, smutku, goryczy. Różnie w życiu bywa. Raz jedziesz jak rozpędzony mustang z dzikiej doliny, a innym razem zastanawiasz się w przeciągu ilu godzin podzielisz los błota.

Ze skrajności w skrajność, takie jest życie – ktoś kiedyś powiedział. Prawda jednak jest taka, że niezależnie od sytuacji w jakiej jesteś to i tak sytuacja wcześniej czy później się wyklaruje na Twoją korzyść. Potrzebujesz dobrej energii, silnego bodźca, który popchnie do działania i da impuls. Muzyka doskonale sprawdzi się w tej roli. 

Fenomen dobrej muzyki na podróż leży w dobraniu takich kawałków, które wywołują na Twojej skórze ciarki, ale również związane są z nią dobre wspomnienia. Dobór takiej playlisty sprawie, że nawet na końcu świata, podczas 10 letniej podróży autostopem i pieszo na twojej twarzy zawita uśmiech.


Muzyka wybierana przez podróżnicze dusze

Poniżej znajdziesz skrupulatnie wyselekcjonowaną muzykę. W wyborze utworów pomogli mi Czytelnicy Jak To daleko! Wykazali się nie lada wyczuciem dobrego gustu. Korzystając z okazji, chciałbym serdecznie podziękować każdemu z osobna za pomoc w tworzeniu tego artykułu.

Wielka piona ląduje do: Agnieszka Sejbuk, Paweł Krupa, Maciej Hryciuk, Małgorzata Rodzeń, Marta Levoc, Eliza Walendowicz, Aleksandra Kuźmiuk, Damian Rząsa, Marcin Bochenek, Jarek Dziak, Kuba Chmielewski, Roksana Wiercińska, Julia Kapituła, Marcin Renata Przysucha, Magda Szynkowska, Agnieszka Jurkiewicz, Martyna Piasecka.

A może masz jakiś ekstra utwór, którego brakuje na tej liście? Zostaw tytuł piosenki w komentarzu pod tym wpisem. Razem zbudujemy żelazną playlistę z dobrą muzyką na podróż.

Playlista jest aktualizowana na bierząco. Oznacza to, że jak tylko znajdę jakiś ciekawy kawałek to go dorzucam do zestawu. A jeśli zapragniesz posłuchać polskich piosenek to zapraszam do artykułu, w którym znajdziesz playlistę z najlepszymi polskimi piosenkami na podróż.

najlepsza-muzyka-na-podroz-samochodem
Najlepsza muzyka na podróż samochodem

Playlista – najlepsze muzyka na podróż samochodem


Muzyka do samochodu i najbardziej energetyzujący kawałek

Nie mogę się powstrzymać przed napisaniem tego. Ten kawałek jest bardzo energetyzujący – Lub Fx – So Are You.mp3

[…]

if i only ever knew I’m trapped in my mind
and trapped in a zoo
if i only ever knew and so are you
if we only ever knew we’re trapped in our minds
and trapped in a zoo
if we only ever knew

komentarze: 3
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ