Siemiatycze – twarze miasta

kanal-podrozniczy-nayoutube-nifortunne-historie-z-podrozy

Pewnego dnia obudziłem się i pomyślałem, że chciałbym uwiecznić twarze ludzi, których znam, których mijam w swoim rodzinnym mieście w Siemiatyczach na Podlasiu. Czas upływa nieubłaganie, a miło jest wrócić do zdjęć z przeszłości. Miło jest mieć tło na podstawie, którego można dopatrywać się zmian.

Projekt zawierający 15 zdjęć ma na celu ukazanie jak ważny jest czynnik ludzki, w życiu codziennym. Nie tylko dla rozwoju jednostki, ale również dla samego miasta, którym są Siemiatycze. Zwykli, niezwykli takim mianem śmiało można określić mieszkańców, którzy tworzą niepowtarzalny klimat. To ich mijasz, kiedy robisz zakupy w sklepie spożywczym, płacisz w banku, jedziesz komunikacją miejską, kupujesz nowy telewizor, pytasz o radę w aptece. To oni pomagają Ci w różnych dziedzinach życia. Spotykasz ich bardzo często przechadzających się ulicami. Przy najbliższej okazji uśmiechnij się do osoby, która Ci w czymś pomaga. To nic nie kosztuje, a działa cuda. Razem tworzymy piękne rzeczy… razem tworzymy, coś ponadczasowego… razem tworzymy miasto!

Osobom na zdjęciach dziękuję za chęci i odwagę! A jak jesteśmy już w temacie Siemiatycz na Podlasiu to polecam artykuł, pt. Wycieczka na Podlasie – 6 pomysłów na plan podróży.


Siemiatycze – zdjęcia portretowe mieszkańców


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

WPISY, KTÓRE MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ