Artykuły Premium – informacje uzupełniające

(3 opinie klienta)

19 29 

Artykuły Premium – tutaj kupisz dostęp do informacji uzupełniających, wybrane artykuły na blogu. Dzięki tym informacjom zaoszczędzisz czas i pieniądze.

3 opinie dla Artykuły Premium – informacje uzupełniające

 1. Karolina

  Kupiłam informacje dotyczące zaproszenia do Pakistanu i udało mi się zrobić wizę. Bez zaproszenia oficjalnego jest to niemożliwe (próbowałam, jednak aplikacja została odrzucona). Plik z informacjami przychodzi od razu, co jest wspaniałem. Można zacząć szybko działać. Polecam.

  • Tomasz Jakimiuk

   Karolino! Cieszę się, że mogłem pomóc! Jedź i zwiedzaj Pakistan. Na blogu znajdziesz kilka wpisów poświęconych Pakistanowi. Szerokości.

 2. Olek27

  Dzięki za ten szablon na zdjęcia!

 3. Wielbiciel byłego ZSRR

  Komentarz wstawiam na prośbę autora bloga. Ponad rok temu korzystałem z tego wpisu przy załatwianiu wizy turystycznej do Rosji. Moim celem była podróż koleją transsyberyjską z Moskwy do Irkucka i z powrotem. Porady były nieocenione. W sumie po przeczytaniu tego wpisu uwierzyłem, że mogę dostać tę wizę. Wcześniej słyszałem tylko negatywne opinie o tym, że konsul odrzuca wiele podań. Autor opisał wszystko krok po kroku i ta wiedza mnie uspokoiła. Dostałem za pierwszym razem.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *