Audiobook LUDZIE DROGI o Afryce

(1 opinia klienta)

35 

Audiobook LUDZIE DROGI to samotna podróż z północy na południe Afryki. W której autor podróżuje na hulajnodze i autostopem. Podczas swojej wędrówki szuka ludzi, którzy opowiedzą mu o Czarnym Lądzie przez pryzmat życiowych doświadczeń. 4 miesiące podróży i 12 miesięcy pracy nad książką, zamknięte w 8h 26 minutach. Czyta: Maciej Więckowski.

Opis

  • Czas trwania audiobooka: 8h 26 min
  • Czyta: Maciej Więckowski
  • Autor: Tomasz Jakimiuk
  • Tytuł: Ludzie drogi
  • Audiobook powstał we współpracy z Empik. Można go zakupić tylko i wyłącznie tam. Dla osób posiadających abonament EmpikGo, mogą wysłuchać książkę w ramach abonamentu.

Audiobook LUDZIE DROGI

Audiobook LUDZIE DROGI o Afryce to reportaż, w którym autor rusza w samotną podróż z północy na południe Afryki. Podróżuje na hulajnodze i autostopem. Podczas swojej wędrówki szuka ludzi, którzy opowiedzą mu o Czarnym Lądzie przez pryzmat życiowych doświadczeń. Na swojej drodze spotyka, m.in. Tonego, który jest niewidomy i samotnie podróżuje po świecie, Zizo, który mieszka i prowadzi biznes w Mieście Śmieciarzy, Niemkę, która wyszła za Masaja i mieszkają razem w małej wiosce w tanzańskim buszu. A pod koniec podróży w RPA poznaje Laure i Peetera, którzy zdradzają mu przepis na długi związek i piękną miłość.

Chcesz wiedzieć więcej o powstawaniu książki? Jeśli tak to zajrzyj tutaj: Książka o Afryce – “Ludzie drogi” i 16 ciekawostek.

Więcej opinii o książce możesz znaleźć na stronie z książką papierową oraz na portalu Lubimy Czytać.

audiobook-ludzie-drogi-reportaz-o-afryce-tomasz-jakimiuk.jpg


Audiobook o Afryce, jak słuchać?

Są 2 opcje. Pierwsza, posiadając abonament EmpikGo, o którym mowa wyżej masz dedykowaną aplikację, na której masz dostęp do książki. Druga, kiedy zakupisz audiobooka i ściągniesz go na smartfona lub inny odtwarzacz dodaj go do wbudowanego odtwarzacza muzyki. Audiobook jest w powszechnym formacie audio, który działa na wszystkich urządzeniach do odtwarzania audio.


Reportaż o Afryce – ocena od Czytelnika

“Ta książka to jedna wielka inspiracja! Jestem mamą, mam ułożone życie, pracę, jestem w miarę zadowolona z życia jakie mam, a przez nią mam ochotę rzucić wszystko w cholerę i wyjechać z plecakiem w nieznane! Ludzie drogi zmieniają sposób postrzegania tego co się ma, zaczynasz doceniać, to co masz, ale i pragniesz zmiany, zazdrościsz autorowi, że mimo kilku niezbyt fajnym sytuacjom cała ta podróż to coś wspaniałego. Bardzo inspirujący jest ostatni człowiek, którego w książce spotyka Tomasz. To mi pokazuje, że jeszcze nic straconego, wszystko przede mną. Wisienką na torcie jest interpretacja historii przez pana Macieja! Wspaniale się tego słuchało, miałam wrażenie, że poznaję tych ludzi razem z autorem. Polecam!”.

1 opinia dla Audiobook LUDZIE DROGI o Afryce

  1. Juras86

    Jeden z moich ulubionych tytułów w literaturze podróżniczej. Lektor ma świetną barwę głosu. Polecam przesłuchać.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *