Ebook LUDZIE DROGI o Afryce

(3 opinie klienta)

39 

Ebook LUDZIE DROGI to samotna podróż z północy na południe Afryki. W której autor podróżuje na hulajnodze i autostopem. Podczas swojej wędrówki szuka ludzi, którzy opowiedzą mu o Czarnym Lądzie przez pryzmat życiowych doświadczeń. 4 miesiące podróży i 12 miesięcy pracy nad książką, zamknięte w 342 stronach z kolorowymi zdjęciami. Otrzymasz ebook w 3 formatach: pdf, epub, mobi.

Opis

Ebook LUDZIE DROGI o Afryce to reportaż, w którym autor rusza w samotną podróż z północy na południe Afryki. Podróżuje na hulajnodze i autostopem. Podczas swojej wędrówki szuka ludzi, którzy opowiedzą mu o Czarnym Lądzie przez pryzmat życiowych doświadczeń. Na swojej drodze spotyka, m.in. Tonego, który jest niewidomy i samotnie podróżuje po świecie, Zizo, który mieszka i prowadzi biznes w Mieście Śmieciarzy, Niemkę, która wyszła za Masaja i mieszkają razem w małej wiosce w tanzańskim buszu. A pod koniec podróży w RPA poznaje Laure i Peetera, którzy zdradzają mu przepis na długi związek i piękną miłość.

Chcesz wiedzieć więcej o powstawaniu książki? Jeśli tak to zajrzyj tutaj: Książka o Afryce – “Ludzie drogi” i 16 ciekawostek.

Więcej opinii o książce możesz znaleźć na stronie z książką papierową oraz na portalu Lubimy Czytać.


Dane szczegółowe – Ebook LUDZIE DROGI

 • Ebook – formaty: PDF, EPUB i MOBI
 • Tytuł: Ludzie drogi
 • Autor: Tomasz Jakimiuk
 • Wydanie: I
 • Ilość stron: 342
 • Zawartość: tekst + kolorowe zdjęcia
 • ISBN: 978-83-951160-1-8

Jak czytać ebook?

Książka dostępna na tej stronie zapisana jest w 3 najpopularniejszych formatach dla ebook’ów – pdf, epub oraz mobi. Bez najmniejszego problemu odtworzysz ją na swoim telefonie, tablecie czy komputerze. Wystarczy posiadać odpowiednie oprogramowanie, które bez problemu za darmo ściągniesz z internetu.

mockup-ebook-ludzie-drogi.jpg


Jak otrzymasz ebooka?

Książkę otrzymasz bezpośrednio na maila, po uiszczeniu opłaty przez bramkę płatniczą za pośrednictwem sklepu JAK TO DALEKO. A jeśli wolisz książkę papierową to znajdziesz ją tutaj.

Ciesz się książką podróżniczą JAK TO DALEKO, w każdym miejscu na ziemi!

3 opinie dla Ebook LUDZIE DROGI o Afryce

 1. Paulina z Rzeszowa

  Zakochałam się w tych wszystkich historiach z książki. Bardzo bym chciała poznać Laurę, Tonego, Stephani, tę Austryjaczkę z rowerem. Zasadziłeś ziarnko, które jak wykiełkuje to ruszę w podróż po Czarnym Lądzie w poszukiwaniu “moich” ludzi drogi.

 2. Julia z Australii

  Mieszkam w Australii i czekałam, aż zrobisz ebooka. <3

  • Tomasz Jakimiuk

   Stało się! Pozdrawiam!

 3. Myśliciel z Marsa

  No i zajeb*ście! Mój czytnik już czeka, żeby odtworzyć tę książkę. Dobre posunięcie z ebookiem. Takich ludzi jak ja, którzy nie kupują już książek papierowych jest pewnie cała masa.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *