UWAGA! Wszystkie wysyłki produktów fizycznych są realizowane 1 raz w miesiącu. Przy lepszych wiatrach częściej. Dziękuję za cierpliwość i wyrozumiałość. Autor bloga - Tomasz Jakimiuk.

Ebook – Jak To daleko w Meksyku

(4 opinie klienta)

45,00 

EBOOK – książka podróżnicza w wersji elektronicznej (pdf, epub) na telefony, tablety, komputery. Opowiada o młodym chłopaku, który mając 50 euro w kieszeni postanowił ruszyć w drogę. Złapał jachtostopa z Europy i przypłynął Atlantyk na Karaiby, Bahamy, aż finalnie dotarł do Meksyku, gdzie przez 3 miesiące jeździł autostopem. Masa przemyśleń, dylematów, błędów, zwrotów akcji i nietypowych ludzi na drodze.

Opis


SŁÓW KILKA O KSIĄŻCE OD AUTORA


Cieszę się, że tu jesteś. Musisz wiedzieć, że ja – autor – Tomek – nie jestem zawodowym pisarzem. Książka napisana jest prostym językiem, w stylu, który oddaje moją osobowość – jej dynamizm, a zarazem żądzę poznawania świata. To dzieło jest swoistą opowieścią o gościu, który nie pyta, czy coś ma sens… on po prostu miażdży wszystkie przeszkody i realizuje postawiony sobie cel. To opis podróży, w której główną rolę gra zagubiona dusza wychowana pośród bezwzględnych schematów. Znajdziesz w niej refleksje, opowieści o ciekawych ludziach, dziwnych zwrotach akcji, a także dowiesz się, jak w praktyce wygląda podróż trwająca 144 dni, kiedy wychodzisz z domu, mając jedynie, albo i, aż 50 euro.


KRÓTKA ZAJAWKA


Czy w Twojej głowie zrodziło się kiedyś marzenie, które wydawało się totalnie abstrakcyjne? Tomek – nieszablonowy gość z małej miejscowości na Podlasiu. Pewnego pięknego dnia postanowił, że dotrze do Ameryki. Przeliczył walutę i wyszło mu 50 euro. Stwierdził, że szkoda marnować czas na odkładanie pieniędzy, skoro jest zdrowy, ma dwie ręce do pracy i kreatywną głowę. Spakował plecak, uśmiechnął się pod nosem i zrobił najbardziej szaloną rzecz w swoim życiu. Pierwszy krok w nieznane, poza bezpieczną przystań, którą był dom. Wyruszył w autostopową podróż z myślą o przepłynięciu jachtostopem Oceanu Atlantyckiego. Tyle że nigdy wcześniej nie stał na łodzi! Nigdy nie żeglował nawet po jeziorze. Jak pokazuje przykład podlaskiego podróżnika, dla tych, którzy czegoś bardzo pragną, nie ma granic. Nawet kiedy śmierć zagląda im w oczy. „Przygodo, trwaj!” – krzyknął, wypływając z mariny na otwarte wody oceanu, nie mając pojęcia, że ta podróż odmieni całe jego życie.


ksiazka-podroznicza-mockup-3


DANE SZCZEGÓŁOWE


 • Tytuł: JAK TO DALEKO – Jachtostopem i autostopem z Podlasia do Meksyku
 • Autor: Tomasz Jakimiuk
 • Wydanie: I
 • Format: PDF, EPUB
 • Ilość stron: 332
 • Zawartość: tekst + kolorowe zdjęcia
 • ISBN: 978-83-951160-0-1

ksiazka-podroznicza-mockup-4


JAK CZYTAĆ EBOOK’a?


Książka dostępna na tej stronie zapisana jest w 2 najpopularniejszych formatach dla ebook’ów – pdf oraz epub. Bez najmniejszego problemu odtworzysz je na swoim telefonie, tablecie czy komputerze. Wystarczy posiadać odpowiednie oprogramowanie, które bez problemu w wersji darmowej możesz pobrać z internetu.


ksiazka-podroznicza-mockup-1


PODZIĘKOWANIA


Serdeczne podziękowania dla ludzi, bez których ta książka nie powstałaby w tak pięknej formie! Dziękuję za wszystkie sugestie i wsparcie:


ksiazka-podroznicza-mockup-5


Ciesz się książką JAK TO DALEKO,
w każdym miejscu na ziemi!


Wszelkie treści zamieszczone na tej stronie (teksty, zdjęcia, ebook – pliki do pobrania, itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części oraz dalsze rozpowszechnianie.

4 opinie dla Ebook – Jak To daleko w Meksyku

 1. Avatar

  Mars

  Dzięki za promkę. Już jestem po pierwszym rozdziale. Wędruję razem z Tobą.

 2. Avatar

  Maciek PP.

  Dobrze wypełnia kwarantannowy czas.

 3. Avatar

  Martucha z Lublina

  JAK TAK MOŻNA! CHCIAŁAM PAPIEROWĄ I JUŻ NIE MA! No dobra. Ebook też może być. Czytam z przyjemnością. Polecam!

 4. Avatar

  Julka97

  Nareszcie ebook! Już nie mogłam się doczekać! Będzie czytane w autobusie w drodze do szkoły. Dziękuję!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *