Naklejka podróżnicza Ludzie drogi

0,99 

Zaprojektowana z okazji wydania książki – “Ludzie drogi”. Zdjęcie na naklejce zostało wykonane w Etiopii, podczas samotnej podróży hulajnogą i autostopem przez Afrykę. Naklejka podróżnicza została wykonana na papierze samoprzylepnym, powlekanym w kształcie koła o średnicy 65 mm. Idealnie podkreśli wygląd przedmiotu na który ją nakleisz.

 

Brak w magazynie

Opis

Naklejka podróżnicza Ludzie drogi

Naklejka podróżnicza Ludzie drogi, została została natchnięta duchem Afryki. Kadr 2 dłoni – dłoń małego chłopczyka z Etiopii oraz autora książki “Ludzie drogi”, pokazują, że jesteśmy tylko ludźmi, a kolor skóry nie ma znaczenia.

Jest to moje ulubione zdjęcie z samotnej podróży hulajnogą i autostopem z północy na południe Afryki. Takie do którego lubię wracać. Za każdym razem jak na nie patrzę, to mam inne przemyślenia, refleksje na temat życia, podróży i tego, co było i będzie.

To zdjęcie idealnie pokazie jak Ludzie drogi, spotykają się w podróży. Każdy z nas pokonuje swoją drogą. Jednym przychodzi łatwo, innym trudniej. Jednak w pewnym momencie drogi ludzi się przecinają.

Każdy człowiek, którego spotkasz jest jak drogowskaz, który może odmienić Twoją historię.

naklejka-podroznicza-ludzie-drogi-notatnik-afryka

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Naklejka podróżnicza Ludzie drogi”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *