Pocztówka podróżnicza – 2 warianty

(1 opinia klienta)

Pocztówka podróżnicza (duża) w formacie A5 o wymiarach 210 x 148 mm wydrukowana na dobrej jakości popierze, a na przodzie powlekana specjalną folią ochronną. Zdjęcia prezentowane na pocztówkach są w pełni autorskie i niosą w sobie ciekawe historie. Doskonale nadają się również do stworzenia obrazu na ścianę. Zrób bliskiej osobie niespodziankę i wyślij jej podróżniczą pocztówkę! ♥

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Opis

Wariant I – “Treking po murze chińskim” – autorski kadr na pocztówce pochodzi z trekingu po zakazanej części Muru Chińskiego podczas wyprawy hulajnogą i autostopem z Podlasia do Chin. Na odwrocie widnieje cytat: Niemożliwe to tylko słowo. Wiedzę czerp z doświadczeń.

Wariant II – “Minister podróży w Pakistanie” – autorski kadr na pocztówce pochodzi z podróży hulajnogą i autostopem z Podlasia do Pakistanu. Na odwrocie widnieje cytat: Podejmuj wyzwania to dzięki nim ludzie będą Cię cenić.

1 opinia dla Pocztówka podróżnicza – 2 warianty

  1. Adam

    Zakupiłem z myślą zrobienia niespodzianki córce, która kocha podróże. Format pocztówki duży, co sprawia, że jest inna, niż standardowe kartki. Daję 4 gwiazdki, gdyż mogłaby być bardziej sztywna. Mam nadzieję, że idea wysyłania kartek, nigdy nie umrze. Dzięki Tomek, że masz taki towar w swoim podróżniczym sklepiku.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *