Webinar – Jak spakować plecak na podróż?

(4 opinie klienta)

29 

Cały wywód nagrany na żywo, wraz z ekwipunkiem. W materiale znajdziesz cenne uwagi, masę praktycznych rad, ceny sprzętu, opinie i szereg trików, które pozwolą zaoszczędzić i cieszyć się lekkim plecakiem. Cała wiedza oparta o kilkuletnie praktyczne doświadczenie w dziedzinie podróży.

Opis

Jak spakować plecak w podróż?

Webinar o charakterze edukacyjno – szkoleniowym w pełni poświęcony tematyce sprzętu i pakowania plecaka na podróż. Cały wywód nagrany na żywo, wraz z ekwipunkiem podczas przygotować do podróży hulajnogą i autostopem z północy na południe Afryki.

W materiale znajdziesz cenne uwagi, masę praktycznych rad, ceny sprzętu, opinie i szereg trików, które pozwolą zaoszczędzić i cieszyć się lekkim plecakiem. Cała wiedza oparta o kilkuletnie praktyczne doświadczenie w dziedzinie podróży.

* Czas trwania: 1h 44 min.
* Materiał otrzymasz automatycznie po zakupie.

Sprzęt na podróż

Wydawałoby się, że dobranie idealnego sprzętu na podróż jest banalnie proste. Prawda jednak jest inna. Kiedy zaczynasz pakować, okazuje się, że plecak z minuty na minutę zaczyna ważyć coraz więcej. Ten webinaria w praktyczny sposób rzuci nowe światło na minimalistyczny styl podróżowania.

jak-spakowac-plecak-na-podroz-sprzet-na-podroz

Jak na powyższym zdjęciu, nie zapomnij o inspiracji (R. Kapuściński), dokumentach i elektronice do rejestrowania obrazu i dźwięku.

Jako dopełnienie polecam te wpisy:

4 opinie dla Webinar – Jak spakować plecak na podróż?

 1. Backpackers

  Oglądam webinar i pakuje plecak w podróż na Bałkany! Komu w drogę, temu lekki plecak! Dziękówa!

 2. Chodziołas

  Biero to KIEROWNIKU!

 3. Ponczo

  Dobra inwestycja w wiedzę! Dzięki kolego! Do zobaczenia na trasie!

 4. Osol z plecakiem

  Rozbiłem oglądanie na 2x razy. Fajna pigułka wiedzy w jednym miejscu. Muszę przyznać, że niektóre rozwiązania są naprawdę mega!

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *