Wyprawy podróżnicze

Czas mija bardzo szybko, jak pokazuje życie. Zacząłem podróżować w 2013, a już mam na koncie kilka wypraw podróżniczych, z których jestem szalenie dumny:
– Autostopowy eurotrip po Europie
– Autostopowa podróż zimą do Norwegii
– Jachtostopem i autostopem do Meksyku
– Hulajnogą i autostopem z Podlasia do Chin
– Hulajnogą i autostopem z Podlasia do Pakistanu
– Hulajnogą i autostopem z północy na południe Afryki
– i wiele innych.

Co się liczy?

Moje podróże można opisać w kilku słowach: jedne krótsze, inne dłuższe, jedne daleko, inne blisko. Mongolia, Mazury, Chiny, Bieszczady, Sudan, Podlasie, Etiopia… gdzieś nad Bałtykiem. To, co wydaje się niekiedy blisko, okazuje się być daleko. A to, co daleko – blisko. Krajów już nie liczę, kilometrów też, okazało się, że to mało istotne sprawy. Liczą się historie z drogi, poznani ludzie, zaskakujące smaki, pot i łzy.

Na samych początkach mojej podróżniczej przygody nie sądziłem, że będę kiedyś dumnie zwiedzać świat, a co więcej o nim pisać. Życie potrafi zaskoczyć. Poniżej masz efekt mojej pracy, m.in. filmy z podróży, a niżej zdjęcia i historie. Miłego oglądania i czytania.


Jeśli masz chęć zorganizować spotkanie podróżnicze w swoim mieście z moim udziałem to koniecznie do mnie napisz. Duża dawka inspiracji i wiedzy czeka! Namiar znajdziesz w zakładce – Kontakty.


Filmy podróżnicze


Podróż przez Afrykę
Odcinek z Lwowa
Odcinek z Pakistanu
Odcinek z Iranu
Odcinek z Turcji

Fotografie i historie z różnych stron świata

dłonie-rasizm-etiopia-podroz
Wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Kolor skóry to tylko okrycie zewnętrzne dla serca i duszy, które ma każdy z nas. T. ♡
 TRAKTOROSTOP! Najpierw 30 km z buta i na hulajnodze pośród buszu. Później 60 km w 4 godziny na traktorze z ziomeczkami. Mam srogo obity prawy pośladek od wybojów. A kumpel na przyczepie potajemnie rozpracowywuje hulajnogę. A Ty jechałeś/aś kiedyś traktorem? T.
komentarze: 4
    1. Aż się uśmiałem pod nosem, bo lubię memy z Nosaczami, które używają często “kurła”. Mił mi będzie zawitać do Twojego miasta i poinspirować lokalnych! Więcej info znajdziesz w zakładce “współpraca”. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *